Axis - akcie ponúkané na softvér OBERON

Zakúpením fiškálnej tlačiarne DITRON ZIP 58 alebo DITRON ZIP 80 získate zároveň licenciu na softvér OBERON - Agenda firmy pre modul sklad a pokladnica. Pre aktivovanie dvoch ročných licencií postupujte nasledovne:

Fiškšlna tlačiareň Ditron ZIP.

  1. Zaregistrujte sa. Zašlite dodávateľovi softvéru OBERON - Agenda firmy na adresu obchod@exalogic.sk údaje o Vašej firme spolu s kópiou dokladu o nákupe fiškálnej tlačiarne DITRON ZIP od Vášho dodávateľa.
  2. Nainštalujte si softvér OBERON - Agenda firmy prevzatím inštalačného súboru zo stránky www.exalogic.sk. V nainštalovanom softvéri si vytvorte prázdnu databázu a vyplňte údaje o Vašej firme.
  3. Z programu odošlite objednávku na licenciu pre softvér OBERON - Agenda firmy. Ak Vaša objednávka nebude mať žiadne formálne nedostatky, budeme Vás informovať e-mailom, že ste získali licenciu a môžete si dokončiť aktivovanie produktu.

Takto získate licenciu na moduly Sklad a Pokladnica OBERON s dvoma užívateľmi v cene 100,-EUR systému OBERON - Agenda firmy (ako pokladničný a skladový softvér). Na vedenie ďalších evidencií (účtovníctvo, hotelová recepcia, či väčší počet PC v sieti a iné) je možné licenciu kedykoľvek rozšíriť.

 

Táto akcia platí od 30.6.2014 do 1.11.2015. Vzhľadom na to, že licencie pre softvér OBERON sa aktivujú len na kalendárny rok ako celok, a nie od dátumu po dátum, v závislosti od toho kedy sa zaregistrujete získate licencie nasledovne:

  • registrácie zaslané do 30.11.2014 získavajú licenciu na rok 2014 a 2015,
  • registrácie zaslané po 30.11.2014 získavajú licenciu na rok 2015 a 2016.

 

Táto akcia sa vzťahuje len na nových zákazníkov.

Licencie pre program OBERON, ktoré na základe tejto akcie získa jedna firma, nemožno previesť na inú firmu (firmu s iným IČO).

V prípade akejkoľvek nejasnosti kontaktujte firmu EXALOGIC a my Vám pomôžeme získať Vašu licenciu pre program OBERON - Agenda firmy.