Mobilný čašník - Papaya

Mobilný čašník Papaya predstavuje moderné riešenie problematiky objednávania jedál a nápojov v reštauračných prevádzkach. Čašníkom umožňuje objednávať jedlo a pitie priamo od stola zákazníka, čím šetria svoj čas ako aj čas zákazníka. Užívateľské rozhranie je ergonomicky prispôsobené tabletom ako aj smartfónom. Rýchle zvládnutie práce s aplikáciou zabezpečuje intuitívne spracovanie ovládania

Hlavné výhody Papaya

  • Blesková rýchlosť - Papaya je natívna aplikácia systému Android, vďaka čomu je chod palikácie plynulý a pri používaní sa užívateľ nestretne s trhaním ani na výkonovo slabších zariadeniach.
  • Spoľahlivý a stabilný - Vďaka dlhému a precíznemu testovaniu v reálnych podmienkach je Papaya mobilný čašník robustný a stabilný. Navyše funguje aj bez pripojenia na internet alebo pri čiastkových výpadkoch wifi.
  • Dostupný pre každého - Nie je potrebné kupovať drahé zariadenia, stačí aj akýkoľvek telefón (smartfón) alebo lacný tablet s Androidom.
  • Nové technológie, nové možnosti - Papaya uľahčuje čašníkom prácu vo všetkých smeroch. Prináša množstvo funkcií, ktoré si obsluha zamiluje. Napríklad efektívne vyhľadávanie položiek pomocou názvu alebo PLU, farebné menu, predaj osvedčenou formou zadávania Kód * Množstvo .... 
  • Viac bonovacích tlačiarní - v spolupráci so systémom OBERON sa objednávky tlačia na viacerých bonovacích tlačiarňach, spravidla jedna v bare a druhá v kuchyni. Objednávka je vytlačená ihneď, ako čašník dokončí objednávku pri stole - príprava nápojov a jedla môže začať okamžite.

Hardvérové riešenie

  • Mobilný čašník Papaya je možné prevádzkovať na operačnom systéme Android (verzia 4.0 a vyššia). Stačí akékoľvek zariadenie s týmto operačným systémom, od mobilného telefónu až po bežný tablet.
  • Veľkosť dotykového displeja môže byť už od 5", aplikácia sa automaticky prispôsobí samozrejme aj väčšiemu displeju. Najčastejšie sa používa 7" displej, záleží však najmä od požiadaviek a potrieb obsluhy.
  • Mobilný čašník komunikuje so systémom OBERON pomocou webových služieb, preto musí byť na danej prevádzke k dispozícii zabezpečená počítačová sieť WiFi.

Dodávateľ

Systém Papaya dodáva firma QND, s.r.o., Bratislava, prípadne ktorýkoľvek zmluvný partner EXALOGIC. Inštaluje sa veľmi jednoducho z Android obchodu Google Play Store (inštaluje sa ako akákoľvek iná štandardná aplikácia určená pre systém Android).

Ukážky obrazoviek programu